// auto render document.writeln(''); document.write('');

EuroMaidan Rochester

Hands & Hearts for Ukraine Community запрошує 17 жовтня

Ласкаво запрошуємо Вас на захід, спонсорований українською громадою м. Рочестер і Центром міжнародної освіти при коледжі Назарет.

Подія відбудеться в суботу 17-го жовтня 2015 р., в 6:00 год вечора

в Українському культурному центрі за адресою 1040 Джексон Rd., Вебстер, НЙ, 14580.

Разом привітаймо ректора Ігоря Пасічника і д-ра наук Едуарда Балашова, директора міжнародних досліджень при Національному університеті Острозька академія України, які будуть в Рочестері на запрошення Центру Міжнародних Наук при коледжі Назарет, щоб зміцнити  та розвинути академічне партнерство між Острогом та Назарет. Ця подія також дасть нам нагоду відзначити нашу Рочестерську громаду за гуманітарну допомогу Україні протягом минулого року.

В культурній програмі братимуть участь місцеві виконавці: Жанна Полянська-Вірло та ансамбль Мальви, співачка Юлія Павлюк-Крет і бандуристка Нікол Рідл-Слейт. Ігор Пасічник та Едуард Балашов дадуть короткий огляд поточних питань у галузі вищої освіти та політики в Україні. Український культурний центр приготує традиційні українські страви .

Будь ласка, разом з нашими співучасниками, (ROC Майдан, Український культурний центр в Рочестері, Товариство міст-побратимів Irondequoit-Полтава, Рочестерська українська група (РУГ), школа українознавства ім. Тараса Шевченка “Рідна школа”, Союз Українок (відділ 120), ПЛАСТ, Українська ФКСпілка), тепло привітаймо наших гостей з Острога та відкриймо наші Серця і щиро подаймо Руки Україні.

Квитки ($20 від особи) можна придбати до 14-го жовтня

в УФКС, 824 East Ridge Rd., в Webster філії УФКС при 900 Holt Rd. та в Українському культурному центрі, 1040 Jackson Rd., Webster.

Ласкаво просимо!

Українсько-Американська Громадська Фундація при Українській ФКС 

image001

Прокоментувати